Süperiddia Giriş Sayfası

Süperiddia tamamen yasal olup Curacao lisansı ile üyelerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Süperiddia kayıt işlemlerini tamamlamak kullanıcılar üzerinde herhangi bir sorumluluk yaratmaz.

Siteye daha önceden kayıt yaptırıp yaptırmadığımı hatırlamıyorum, ne yapabilirim?

Daha önceden süperiddia giriş işlemlerini tamamlamış üyeler mükerrer hesap açamazlar. Bu aşamada kullanıcılar canlı destek hattından yardım alabilecekleri gibi siteye mail yolu ile de ulaşabilirler.

Kişisel bilgilerin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Üyelik işlemleri esansında girilen kişisel bilgiler ve hesap bilgileri ile aktif kullanıcıların işlem hareketleri ve genel tercihleri modern teknolojinin sunduğu şifreleme sistemleri ile güvenli bir şekilde koruma altına alınır. Üyelik aşamasında kullanıcılara sitede yer alan yeniliklerden haberdar olmayı isteyip istemedikleri sorulur. Yapılan reklam ve tanıtım çalışmaları sadece Süperiddia kayıt aşamasında izin vermiş kullanıcılara yapılır.

superiddiaKayıt işlemlerini tamamlamış olan kullanıcılar onay mesajını aldıktan sonra hesaplarına para yatırarak sistem üzerinden kazanç sağlamaya başlayabilirler. Ancak bu yeni süperiddia’ ya giriş işlemini yapmış kullanıcıların hesaplarına anında para göndermeleri zorunlu değildir. Hesabında sadece yeterli bakiyesi olan kullanıcılar hizmetlerden yararlanabilirler.

Kayıt aşamasında belirlenecek kullanıcı adı ve şifre için Süperiddia üyelerine önerilerde bulunmaktadır. Yeterince güçlü bir şifreleme için verilen önerilere harfiyen uyulması gerekmektedir. Hesap hareketleri üyenin izni olmadan farklı kişi veya kuruluşlarla paylaşılamayacağı gibi kötü niyetli kullanıcıların hedeflerinden de korunur. Süperiddia bir kişinin sadece bir hesap açmasına izin verir ve mükerrer hesaplar anında kapatılır.